STOR PERDE NEDİR?

Ana sayfa » Stor Perde

Çok geniş kullanım alanına sahip olan stor perde, alüminyum boruya rulo şeklinde kumaşın sarılmasıyla elde edilir. Bu sistem ruloya takılan zincir vasıtasıyla, elle (manuel) kontrol edilebileceği gibi alüminyum boru içerisine geçirilen tubular motor sayesinde, uzaktan kumanda (motorlu perde) ile de kontrol edilebilmektedir.

Kumaş özelliğine göre stor perde'nin çeşitleri vardır. Standart polyester kumaş ile üretilen ürün stor perde olarak isimlendirilirken, güneş ışığını belirli oranlarda kırma özelliğine sahip kumaş ile üretilen ürüne sunscreen perde ve güneş ışığını tamamen kesen kumaş ile üretilen ürüne ise blackout perde denir.

Hemen hemen bütün mekânlarda uygulanabilen stor perde; oldukça geniş renk ve kumaş çeşidine sahiptir. Ayrıca müşterilermizin talepleri doğrultusunda, istenilen resimler dijital baskı yönetimiyle stor perdeye uygulanabilmektedir.

Mobil perde ve diğer hizmetlerimizden faydalanmak için, web sitemiz üzerinden ilgili alanları doldurarak yada 0553 880 70 18 nolu 7/24 WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Yerinde perde hizmetinin konforunu ve keyfini yaşamak için hemen bize ulaşın.

Stor Perde

Stor Perde, Fotoğraf & Video Galeri

İstanbul Mekanik Perde, Tüm Perde İhtiyaçlarınız Bu Adreste. Hemen Arayın!

+90(553) 880 7018