• Hakkımızda
    Hakkımızda

    & Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka

Perde tasarım ve üretim sektöründe uzun yıllardır varlığını sürdüren firmamız, ilk kurulduğu yıllarda perakende perde sektörüne yönelik toptancı olarak üretim yapmaktaydı. Son yıllarda toptancılığın yanı sıra mobil perde hizmetimizle, direkt olarak ürünlerimizi üreticiden tüketiciye sunmaya başlamış bulunmaktayız. Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka sloganıyla çıktığımız bu yolda kısa sürede müşterilerimizin büyük ilgisiyle karşılaşmış bulunmaktayız, bu durum bizler için büyük bir gurur kaynağı olmaktadır.

Çalışmalarımıza başladığımız 1998 yılından bu güne kadar, ürünlerimizi kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin mekânlarına ulaştırdık. Gerek perde modasını takip ederek, gerekse müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli yenilediğimiz kumaş kartelalarımız ve özel üretim perdelerimiz ile yeniliklerin öncüsü olduk.

Her geçen gün teknolojinin sürekli olarak kendisini yenilemesi , haliyle perde sektörünün de etkilemiştir. Özellikle motorlu perdeler artık birçok mekânda kullanılmaya başlanmıştır ve giderek yaygınlaşmaya devam etmektedir. İstanbul Mekanik Perde olarak; bütün perde modellerimizi el ile kontrol edilebilen (manuel) seçeneklerinin yanında, uzaktan kumandalı (motorlu perde) seçenekli şekilde de üretebilmekteyiz..

Hemen Arayın +90-0553-880-7018 Mobil Perde Fırsatlarını Kaçırmayın !

Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka