• Avangard Ev Perdeleri
  Avangard Ev Perdeleri

  & Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka

 • Avangard Perde Modelleri
  Avangard Perde Modelleri

  & Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka

 • Ev Perde Modelleri
  Ev Perde Modelleri

  & Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka

 • Ev Perde Dekoru
  Ev Perde Dekoru

  & Müşterisini ve Ürünlerini Önemseyen Marka

Ev perdesi üretim ve uygulama alanında, 20 yılı aşkın süredir  hizmet veren İstanbul Mekanik Perde Sistemleri, bugüne kadar binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Her mekâna özel ürettiğimiz perde sistemlerini yine alanında profesyonel montaj ekiplerimizle, müşteri memnuniyetini önceliğimiz bilerek uygulama işlemlerini gerçekleştirdik.

Eviniz  için hangi perdenin uygun olduğuna karar mı veremiyorsanız? Kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü perde hizmeti mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Uçtan uca perde hizmetimiz kapsamında, uzman ekiplerimiz mobil olarak perde modellerimizi mekânlarınıza  kadar getirip tanıtım ve ölçü alma işlemini gerçekleştiriyor. Sonraki adımda 3-7 iş günü içerisinde, perdeleriniz üretilerek yine kendi ekiplerimiz tarafından montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Üstelik keşif ölçü alma ve montaj işlemi bedava!

Mobil perde ve diğer hizmetlerimizden faydalanmak için, web sitemiz üzerinden ilgili alanları doldurarak yada 0553 880 70 18 nolu 7/24 WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Yerinde perde hizmetinin konforunu ve keyfini yaşamak için hemen bize ulaşın. 

Bizleri takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarımız;
Facebook Sayfamız - Instagram Sayfamız